Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego klas czwartych

1 września nowy rok szkolny witali uczniowie klas czwartych, dla których rozpoczął się nowy etap edukacyjny. Sekretarz Gminy Robert Grubek odczytał list od Burmistrza Adama Ciszkowskiego, a Dyrektor Lidia Kołakowska przedstawiła wychowawców. Klasa 4a Marcin Gomulski, klasa 4b Kamila Sielecka, 4c – Marta Woźnica, 4d – Karol Trojniel, 4e – Edyta Cybula. Już pierwszego dnia uczniowie dostali zadanie, z którym wspólnie z wychowawcami poradzili sobie. Tak trzymać!

Wiecej »

Rating: 5.5/10 (2 votes cast)

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego klas pierwszych

1 września 2021 uroczyście witaliśmy nowy rok szkolny i nowych pierwszoklasistów. Sekretarz Robert Grubek odczytał list od Burmistrza Adama Ciszkowskiego, a Dyrektor Lidia Kołakowska przedstawiła wychowawców. Klasa 1 a p. Monika Janusz, klasa 1b p. Elżbieta Rokicka, klasa 1c p. Anna Przybysz, klasa 1d p. Joanna Gójska, a klasa 1e p. Joanna Szczepańska. Wychowawcy dla wszystkich uczniów i nauczycieli przygotowali emotikon uśmiechniętej buźki – tak będziemy pracować cały rok.

Wiecej »

Rating: 6.2/10 (5 votes cast)