Podsumowanie rocznej klasyfikacji

W tym roku szkolnym promocję uzyskało spośród 579 uczniów klas 4 – 8 aż 232 osiągnęło najwyższe wyniki w nauce, a 192 uczniów otrzymało zachowanie wzorowe. Spośród 912 uczniów klas 1 – 8 jest 34 uczniów, którzy nie opuścili ani jednego dnia nauki.
Stypendium Burmistrza Halinowa otrzymało 9 uczniów naszej szkoły: Kamila Perkowskiej, 8a, Julia Rek, 8a, Weronika Sado, 8a, Marta Kołodziejczyk, 8c, Roksana Szulich, 8c, Gabriela Kania, 8d, Marta Andrusiuk, 8d, Wera Kijewska, 7d, Julia Jankowska, 6b.
Nagrodę Dyrektora ZSP w Halinowie otrzymało 25 uczniów: Sandra Jerzak, klasa 8a, Ewelina Pieńkowska, 8a, Michał Maleńczyk, klasa 8a,, Magdalena Dobosiewicz, klasa 8b, Wiktoria Gładek, klasa 8b, Bartosz Zbroiński, klasa 8b, Michał Chruśliński, klasa 8c, Viktoriia, Zyzatchuk, klasa 8c, Mikołaj Błaszczak, klasa 8c, Weronika Konowrocka, klasa 8c, Grzegorz Pietrzyk, klasa 8c, Jakub Mirosz, klasa 8c, Joanna Smoderek, klasa 8c, Mateusz Osiński, klasa 8d, Paweł Królikowski, klasa 8d, Bartosz Matusik, klasa 8d, Pietrak Aleksandra, 6b, Kiczuk Oliwia, 4c, Antoniuk Magdalena, 5b, Czerkas Magdalena, 5b, Michalska Julia Stanisława, 6b, Ptaszyński Mateusz Marcin, 6f, Ziarko Marta, 5d, Bondyra Oliwia Agnieszka, 4a, Kister Bartosz, 4d.
Wszystkim uczniom gratuluję tak udanego roku szkolnego. Trzymam kciuki i życzę dalszych sukcesów, zwłaszcza absolwentom.
Dyrektor ZSP
Lidia Kołakowska

Rating: 7.0/10 (3 votes cast)