Dyskoteka andrzejkowa klas 1 – 3

Mały Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich uczniów z klas I – III do wspólnej zabawy. Dyskoteka okazała się dobrą okazją do pokazów tańca i mody, integracji, a także aktywnego i miłego spędzania czasu. Nasz DJ- Kuba doskonale wiedział, co najmłodszym w duszy gra. Wszyscy bawiliśmy się doskonale.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (21 votes cast)Dyskoteka andrzejkowa klas 4 – 8

Samorząd Uczniowski zorganizował andrzejkową dyskotekę. Uczniowie bawili się doskonale, co widać na zdjęciach. Kuba Rek – szkolny DJ stanął na wysokości zadania i rozbawił muzyką wszystkich uczestników.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.2/10 (18 votes cast)Mecz towarzyski naszych unihokeistek

W sobotę 30 listopada 2019 roku nasza szkolna drużyna unihokeistek rozegrała we własnej hali mecz towarzyski przeciwko koleżankom ze Starej Niedziałki. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Mogliśmy zobaczyć mnóstwo składnych akcji, pięknych strzałów z dystansu, dużo świetnych interwencji bramkarskich. Po niespełna dwugodzinnych zmaganiach spotkanie zakończyło się wynikiem 6:5 dla gości z Niedziałki. Mecz przebiegł w przyjacielskiej atmosferze. Cieszymy się, że mogliśmy zagrać mecz z tak wymagającym przeciwnikiem, a przede wszystkim – na sportowo spędzić sobotę! Warto wspomnieć, że dziewczęta ze Starej Niedziałki w tym roku zdobyły Mistrzostwo Regionu Siedleckiego, a już 10 grudnia wystąpią w Mistrzostwach Województwa. Życzymy powodzenia!
Nasza szkoła wystąpiła w składzie: Wera Kijewska, Oliwia Jakubowicz 7d; Patrycja Mroczek 7a; Julia Michalska 6a; Wiktoria Karpińska 5b; Marta Ziarko, Antosia Andrusiuk, Ada Płaza 5d; Natalia Adamiec 5c; Karolina Zagórna 4c.
Trener: Przemysław Jurewicz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.1/10 (10 votes cast)Podejmij wyzwanie i zostań ZDROWO-SIŁACZEM

Pod takim hasłem dnia 21.11.2019r odbyło się seminarium, adresowane do rodziców uczniów klas IId, IIb oraz zaproszonych przez organizatorów Panie Joannę Szczepańską i Urszulę Balcerowicz gości. Zgromadzeni wysłuchali prelekcji Pani dietetyk Klaudii Kobzy, Pani logopedy Urszuli Balcerowicz oraz Pani Joanny Szczepańskiej, wychowawczyni klasy IId. Dzięki udziałowi w spotkaniu goście: uzyskali wiedzę z zakresu przygotowania dla dziecka posiłków zgodnie z regułami zbilansowanej diety, otrzymali propozycje gotowych przepisów na posiłki, a w szczególności przekąski optymalne dla dziecka, dowiedzieli się, w jaki sposób mobilizować dziecko do aktywnego spędzania wolnego czasu, zdobyli wiedzę na temat efektywnego wypowiadania się w kontekście rozwoju czynności pokarmowych i picia. Seminarium zostało objęte honorowym patronatem przez Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie, Panią Lidię Kołakowską.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (8 votes cast)Strona 1 z 11