W naszych nauczycielach i pracownikach szkoły biją wielkie konkursowe serca! Pamiętajmy, że głosy na naszą placówkę oddajemy do 28 listopada do godziny 00:00. Dziękujemy!

ZOBACZ FILM PROMUJĄCY AKCJĘ

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (25 votes cast)Kolęda z Klasą

Serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału w II Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastoralek. Rywalizują klasy z jednego rocznika. Kolęda z klasą” będzie wysoko punktowana w Konkursie SU o „Puchar Dyrektora Szkoły”.
Regulamin konkursu —>>>

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (12 votes cast)Komiks projektu Erasmus+

komiks Nasi uczniowie z projektu Erasmus+ stworzyli komiks o realizacji dotychczasowych działań. Pod okiem nauczycieli informatyki i języka angielskiego oraz koordynatora projektu szlifowali umiejętności cyfrowe, językowe, a także umiejętność pracy w grupie.
Zobacz komiks —>>>
Wkrótce komiks zamieścimy na platformie ETwinning.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (3 votes cast)Konkurs plastyczny pt. „Anieli grają, króle witają”

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 4-8 do wzięcia udziału w konkursie plastycznym, organizowanym kolejny już rok, przez fundację Orszak 3 Króli.
Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.5/10 (2 votes cast)Warsztaty tworzenia komiksu ze Zbigniewem Masternakiem

Dnia 25 listopada 2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Halinowie odbyły się warsztaty tworzenia komiksu. Zajęcia poprowadził Pan Zbigniew Masternak – pisarz, dziennikarz, scenarzysta filmowy i producent. W warsztatach uczestniczyli uczniowie klasy VI f. Podczas spotkania młodzież poznała historię komiksu, jego główne elementy (ilustracje, podpisy, dymki, napisy) oraz różne style komiksów. Następnie uczniowie stworzyli własne historyjki komiksowe, których akcja rozgrywała się w Halinowie. Do ich powstania wystarczyły: kredki, ołówki, papier i wyobraźnia uczniów. Na zakończenie spotkania wszyscy zaprezentowali swoje prace, a autorzy najciekawszych komiksów zostali nagrodzeni. Spotkanie z Panem Zbigniewem na długo pozostanie w naszej pamięci. Dowodem na to, że wizyta pisarza była niezwykle owocna, świadczą piękne prace wykonane przez uczniów.
Spotkanie zostało sfinansowane przez Bibliotekę Publiczną Gminy Halinów, za co bardzo dziękujemy.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.2/10 (6 votes cast)Dzień Pluszowego Misia w 0A.

W dniu 25 listopada dzieci z 0A obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji wszystkie zerówiaki brały udział w wielu zabawach, prezentowały swoje maskotki, wykonywały prace plastyczne i pląsały przy muzyce. Jednak motywem przewodnim tego dnia było pieczenie misiowych ciasteczek. Dzieci samodzielnie zagniatały ciasto, wałkowały i wycinały ciastka foremkami. Następnie słodkości zostały zaniesione i upieczone w szkolnej kuchni. Na tym praca nie zakończyła się bowiem kolejnym zadaniem było dekorowanie. Dzieci ozdabiały ciasteczka lukrowymi pisakami oraz czekoladowymi serduszkami. Wspólne wypieki dostarczyły wielu wrażeń ale największą przyjemność sprawiła degustacja naszych ciasteczek.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (4 votes cast)Strona 1 z 212