Uczniowie klas I-III w ramach programu Klub Szkół Unicef świętują 30-tą rocznicę uchwalenia Konwencji o prawach dziecka

W tym roku przypada wyjÄ…tkowa – 30-ta rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. W obchody MiÄ™dzynarodowego Dnia Praw Dziecka, który także przypada 20 listopada wÅ‚Ä…czyÅ‚o siÄ™ wiele placówek edukacyjnych w Polsce. Do akcji – w ramach programu Klub Szkół Unicef – przystÄ…pili również mÅ‚odsi uczniowie naszej szkoÅ‚y, ubierajÄ…c siÄ™ na niebiesko i uczestniczÄ…c w apelu poÅ›wiÄ™conym tej ważnej rocznicy. Dzieci obejrzaÅ‚y filmy i wysÅ‚uchaÅ‚y informacji, dziÄ™ki którym mogÅ‚y lepiej zrozumieć, jak ważne sÄ… prawa dziecka. Na zakoÅ„czenie każda klasa otrzymaÅ‚a symboliczny niebieski balonik do swoje sali, a panie dyrektor: Lidia KoÅ‚akowska i Ewa Kupiec do swoich gabinetów. Pragniemy bardzo serdecznie podziÄ™kować wszystkim Rodzicom za przygotowanie dzieciom niebieskich akcentów ubioru.
Opiekunowie Klubu Szkół Unicef
Katarzyna Świerczyńska, Joanna Gójska

Rating: 8.2/10 (10 votes cast)