Trwa konkurs Samorządu Uczniowskiego

11 listopada
W listopadzie odbył się konkurs na najlepszą gazetkę klasową z okazji Święta Niepodległości. Prawie wszystkie klasy wzięły udział w naszym konkursie. Konkurencja była ogromna i komisja miała niemały kłopot z wyborem najlepszych prac.

Najlepszą gazetką ogłoszono pracę uczniów 5d, na drugim miejscu znalazła się praca klasy 4c a na trzecim miejscu gazetka klasy 8b. Serdecznie gratulujemy. Wszystkie prace były wspaniałe. Dziękujemy, że wzięliście udział w naszym konkursie.

Zbiórka karmy dla zwierząt.
Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.3/10 (8 votes cast)Trwa konkurs Samorządu Uczniowskiego

Akcja BohaterON
Z końcem października zakończyliśmy akcję BohaterON – kartka dla Powstańca. Uczniowie naszej szkoły wykonali ponad 250 pięknych kartek dla bohaterów Powstania Warszawskiego. W akcję włączyły się prawie wszystkie klasy za co bardzo dziękujemy.

Najwięcej kartek wykonali uczniowie klas 5d, 7c i 5c. Jesteście super ! Dziękujemy.

Kolorowy tydzień.

W październiku odbył się również konkurs Samorządu Uczniowskiego „Kolorowy tydzień”. Zabawa polegała na tym, że w określonym dniu tygodnia uczniowie musieli przyjść ubrani zgodnie z kolorystyką dnia określoną przez Radę Uczniowską. Wygrywała klasa, której członkowie najliczniej wzięli udział w zabawie. Wgrała klasa 5d, na drugim miejscu znaleźli się uczniowie klasy 7c a na trzecim miejscu klasa 6b. Gratulujemy!
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.4/10 (8 votes cast)Strona 1 z 11