Podziękowania od Szkolnego koła Caritas

Drodzy rodzice i uczniowie naszej Szkoły
Akcja Misyjny Tornister dobiegła końca i osobiście uważam, że zakończyła się sukcesem waszych otwartych serc. Po raz kolejny pokazaliście, że pielęgnujecie i szerzycie przykazanie Miłości Bliźniego. Dzięki Wam dzieci z Kenii, Tanzanii, Papui i Nowej Gwinei będą mogły być zaopatrzone w potrzebne przybory szkolne.

Wszystkie zebrane rzeczy zostały już przewiezione do kościoła w Halinowie, a stamtąd w najbliższy czwartek (21.11.) rozpoczną podróż do docelowych krajów. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w Akcji.
Maria Lipiec- opiekun Szkolnego Koła Caritas

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)Wolontariusze czytają dzieciom

W Szkolnym Kole Caritas czytanie dzieciom – naszym młodszym koleżankom i kolegom trwa cały semestr. Jak widać dzieci są zadowolone i zainteresowane czytanymi im historiami.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)Zwycięstwo naszej reprezentacji w Niepodległościowym Turnieju Siatkówki!

Dnia 14 listopada 2019 roku nasze siatkarki z klas 7-8 wzięły udział w Niepodległościowym Turnieju Piłki Siatkowej w Dobrem. W zawodach wystąpiło sześć zespołów: Mrozy, Mlęcin, Sulejówek, Ruda, Dobre, Halinów. W turnieju świetnie zaprezentowała się nasza reprezentacja – dziewczęta wygrały wszystkie mecze, nie tracąc ani jednego seta.
Najlepsze widowisko mogliśmy zobaczyć w finale, w którym nasze dziewczęta zmierzyły się z gospodyniami z Dobrego. W tym spotkaniu było wszystko to, co kochamy w siatkówce: efektowne ataki, bloki, mocne zagrywki, dużo obron i długich zaciętych wymian. Mimo olbrzymiego dopingu uczniów ze szkoły w Dobrem oraz nerwowego początku spotkania w naszym wykonaniu, udało się wrócić do dobrej gry z poprzednich meczów i ostatecznie zwyciężyć 2:0. Najlepszą zawodniczką turnieju została Julia Rek.


Klasyfikacja końcowa:
Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)Strona 1 z 11