Podziękowania

empik

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (29 votes cast)Wyzwanie plastyczne „Różne oblicza jesieni”

W konkursie wzięło udział 53 uczniów z klas 1-3. Wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni za wkład pracy i inwencję twórczą. Rozdanie nagród odbędzie się na najbliższym apelu. Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup i sfinansowanie nagród rzeczowych dla dzieci.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.6/10 (7 votes cast)W naszych nauczycielach i pracownikach szkoły biją wielkie konkursowe serca! Pamiętajmy, że głosy na naszą placówkę oddajemy do 28 listopada do godziny 00:00. Dziękujemy!

ZOBACZ FILM PROMUJĄCY AKCJĘ

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (25 votes cast)Szkolny Dzień Mitologiczny

28 listopada 2019 r. uczniowie klas piątych wzięli udział w zmaganiach o wieniec laurowy podczas Szkolnego Dnia Mitologicznego. Podekscytowani nowym wyzwaniem piątoklasiści pojawili się w auli szkolnej po pierwszej godzinie lekcyjnej i z uwagą wsłuchiwali się w zasady udziału w konkursie. Wszyscy zebrani poczuli ducha rywalizacji, kiedy zaczęli dzielić się zadaniami. Trzeba było wskazać lidera grupy, osobę, która dopilnuje czasu wykonywanych prac oraz wyznaczyć przedstawicieli do poszczególnych zadań specjalnych. Artyści uzdolnieni plastycznie mieli okazję wykorzystać swój talent przy przygotowywaniu plakatów promujących czytanie mitologii. Uczniowie kochający muzykę i ruch obmyślali choreografię do tańca radości bogów olimpijskich, jeszcze inni przygotowywali inscenizacje scen mitologicznych, natomiast znawcy świata mody musieli się zaprezentować na wybiegu jako bogowie z Olimpu. Wśród piątoklasistów znalazło się też wielu zdolnych poetów, którzy stworzyli interesujące rymowanki prezentujące sylwetki mieszkańców Olimpu. Wszyscy uczestnicy zabawy doskonale się bawili. Kreatywność, umiejętność współpracy w grupie oraz umiejętność radzenia sobie w sytuacji kryzysowej przyniosły wspaniałe efekty. Każda z klas stanęła na wysokości zadania i wspaniale zaprezentowała się przed publicznością oraz jurorami. Szkolny Dzień Mitologiczny na długo zostanie w pamięci piątoklasistów.
W. Augustyniak, A. Kupiec, G. Słumińska

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (13 votes cast)Uczniowie klasy II D w ramach projektu „Moje zdrowie-moja siła-wielka moc”

W ramach Międzynarodowego projektu „Moje zdrowie-moja-siła-wielka moc” uczniowie klasy II D wraz z wychowawcą gościli mamę Bartka, która jest lekarzem. Dzieci aktywnie uczestniczyły w rozmowie z gościem. Pani Olga opowiedziała, na czym polega praca lekarza oraz pokazała podstawowy sprzęt lekarski. Uczniowie mogli obejrzeć na zdjęciach RTG kończyny górne i dolne, zobaczyć prawidłowy zapis EKG na wydruku oraz zdjęcia USG różnych narządów np. pęcherza moczowego, jamy brzusznej oraz tarczycy. Spotkanie było doskonałą okazją do propagowania zachowań prozdrowotnych i wzbudziło ogromną ciekawość dzieci.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)Ogłoszenia o konkursach

Nauczyciel religii pani Małgorzata Cudny zaprasza chętnych do udziału w konkursach.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.7/10 (37 votes cast)Strona 1 z 9123456789