Rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu ekologicznego „Dbam o środowisko”

W konkursie udział wzięło 23 dzieci z oddziałów „0” Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Halinowie. Jury w składzie: Milena Chróścik, Ewa Kupiec, Ewa Koryciak oceniając prace brało pod uwagę: zgodność z regulaminem i tematem konkursu; staranność i pomysłowość wykonania; wrażenie estetyczne. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom i upominek. Na laureatów i wyróżnionych czekają nagrody.

Laureaci:
Wiecej »

Rating: 9.2/10 (6 votes cast)

Zerówka też świętowała Dzień Edukacji Narodowej

11 października odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowana przez dzieci z oddziału 0„d” i ich wychowawczynie – Joannę Jerzak i Edytę Lesińską. Przedszkolaki wyraziły swoje podziękowania dla dyrekcji, nauczycieli i pracowników przedszkola recytując wiersze, tańcząc i śpiewając piosenki. Występy zostały uwieńczone wręczeniem zaproszonym gościom własnoręcznie przygotowanych laurek.

Jeszcze raz życzymy wszystkim nauczycielom i pracownikom satysfakcji i radości z wykonywanej przez nich pracy.

Rating: 7.8/10 (4 votes cast)