Informacje Rady Rodziców

Szanowni Państwo,

Informujemy o podjętych we wrześniu br. uchwałach Rady Rodziców, planowanych najbliższych działaniach i statusie odbioru zdjęć szkolnych z ubiegłego roku.
1. Pozytywne zaopiniowanie dodatkowych dni wolnych ustalanych przez dyrektora w roku szkolnym 2019/2020.
2. Uchwalenie programu wychowawczo – profilaktycznego na rok szkolny 2019/2020. Program dostępny jest na stronie internetowej szkoły TUTAJ
Wiecej »

Rating: 9.2/10 (5 votes cast)

Dziewczęta z Halinowa w pięknym stylu awansowały do finału powiatowych rozgrywek w unihokeju!

Dnia 16.10.2019 w SP4 w Mińsku Mazowieckim rozgrywane były eliminacje Mistrzostw Powiatu w Unihokeju Dziewcząt kat. młodzież (kl. 7-8). Nasze dziewczęta grały w grupie A, gdzie zmierzyły się z drużynami SP1 oraz SP2 z Mińska Mazowieckiego. Nasza reprezentacja na boisku zaprezentowała się wyśmienicie! Pewnie wygrała dwa mecze – strzeliła dużo goli, przy czym nie pozwoliła rywalkom stworzyć żadnej sytuacji bramkowej. SP Halinów – SP2 Mińsk Maz. 4:0; SP Halinów – SP1 Mińsk Maz. 3:0 Strzelcy bramek: Wera Kijewska – 6, Patrycja Mroczek – 1. W najbliższą sobotę (19.10) ponownie jedziemy do SP4 na rozgrywki finałowe. Skład naszej reprezentacji: Wera Kijewska, Oliwia Jakubowicz (7D); Patrycja Mroczek (7A); Tatiana Obal (8C); Weronika Lis, Weronika Sado (8A); Magda Dobosiewicz (8B). Gratulujemy wspaniałej postawy! Zdjęcia: Magda Dobosiewicz Trener: Przemysław Jurewicz

Rating: 8.6/10 (7 votes cast)

Wolontariusze Caritas czytają bajki

Jesteśmy zachwyceni że możemy przychodzić do przedszkola i czytać bajki takim wspaniałym dzieciakom.

Rating: 7.8/10 (4 votes cast)

Szkolne Koło Caritas

Nasi wolontariusze już myślą o podopiecznych domów opieki. Przygotowujemy okolicznościowe kartki dla osób chorych i starszych. Razem tworzymy naszą tablicę informacyjną.

Rating: 8.0/10 (5 votes cast)

Wycieczka grup 0c i 0d do Powsina

W piątek, 4 października wybraliśmy się na pierwszą wycieczkę w nowym roku przedszkolnym. Punktem docelowym naszego wyjazdu była farma nauki i zabawy „Cztery Pory Roku” w Powsinie. Na miejscu przywitano nas smaczną zupą pomidorową, po zjedzeniu której udaliśmy się na warsztaty pt.:„Spiżarnia pełna przysmaków”. Przygotowaliśmy i degustowaliśmy sok jabłkowo- marchwiowy oraz wykonaliśmy przetwory z warzyw, które zabraliśmy do domu. Odwiedziliśmy też zwierzęta w wiejskiej zagrodzie i poznaliśmy ich zwyczaje. Oglądaliśmy złote rybki w stawie oraz odbyliśmy przejażdżkę na kucyku Figaro. Po południu pogoda była wręcz wymarzona. Słońce i upragnione ciepło zachęciło nas do wesołej zabawy na świeżym powietrzu: w drewnianym labiryncie, na trampolinie i placu zabaw. Na zakończenie warsztatów otrzymaliśmy dyplom za wizytę na farmie i aktywny udział w zajęciach. Po dniu pełnym wrażeń wróciliśmy do domu. Teraz czekamy na kolejny wyjazd, na którym w gronie kolegów i koleżanek spędzimy miło czas.

Wiecej »

Rating: 7.4/10 (5 votes cast)

Zapisy na spotkania konsultacyjne z logopedą.

Drodzy Rodzice, pragnę poinformować, że trwają zapisy na spotkania konsultacyjne, które będą odbywały się w miesiącach listopadzie i grudniu.
Zachęcam do kontaktowania się ze mną w tej sprawie od dnia 16.10.2019r. osobiście lub telefonicznie (tel. 22 760 53 60).
Logopeda Urszula Balcerowicz

Rating: 6.6/10 (5 votes cast)