Święto Miasta i Gminy Halinów

2 maja tradycyjne obchodziliśmy Święto Miasta i Gminy Halinów. Uroczystości rozpoczęła msza w kościele w Długiej Kościelnej w intencji Halinowa, a także włodarzy miasta i gminy. W mszy uczestniczył poczet sztandarowy oraz dyrekcja naszej szkoły. Podczas pikniku swoje występy prezentowali uczniowie koła teatralnego kierowanego przez Panią Joannę Gójską oraz uczniowie klasy III A przygotowani przez Panią Katarzynę Świerczyńską. Gratulujemy udanych występów.

Wiecej »

Rating: 7.5/10 (19 votes cast)

Majowe uroczystości w klasach 4-8

Jak sprytnie uchwalono Konstytucję Rzeczypospolitej? Komu potrzebna jest historia? Wszystko wyjaśniali uczniowie i nauczyciele przygotowujący 3 Majową akademię dla klas 4 – 8. Miło, że społeczność szkolna pamiętała o święcie i stosownie przygotowała się do uczczenia majowych uroczystości.

Rating: 8.0/10 (9 votes cast)