Dzieci z grupy 0e przygotowują pastę jajeczną

W piątek, 05.04 dzieci z grupy 0E przygotowały pastę jajeczną z samodzielnie wyhodowanym szczypiorkiem. Jak zawsze radość i zaangażowanie dzieci było ogromne, a sama pasta oczywiście przepyszna.
P.S. Potwierdzam i dziękuję za pyszne kanapeczki. L. Kołakowska.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.1/10 (14 votes cast)0E odwiedza Teatr Lalka

W ostatnim tygodniu marca dzieci z grupy 0E wybrały się na wycieczkę do Teatru Lalka w Warszawie na przedstawienie pt. ”Cudowna podróż”. Jednak nie była to taka zwykła wycieczka. Tym razem dzieci pojechały pociągiem. Sama podróż sprawiła wiele radości naszym przedszkolakom, a przedstawienie w teatrze oraz spotkane na scenie z aktorami sprawiło że wycieczka pozostanie na długo w pamięci dzieci.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.9/10 (14 votes cast)Oddziały 0c i 0d na wycieczce w Głęboczycy

5 kwietnia grupy „0”C i” 0″D pojechały na wiosenną wycieczkę do Głęboczycy. Udało nam się połączyć naukę z zabawą. Dzieci dowiedziały się ile żyje pszczoła, po co nam miód i czy w ulu się odpoczywa. Mogły własnoręcznie udekorować wielkanocne jajka. Słuchały również bajek i bajeczek, a na zakończenie dnia spotkały prawdziwą Babę Jagę, która opowiedziała im historię swojego życia.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.2/10 (9 votes cast)Rozstrzygnięcie konkursu przyrodniczo- fotograficznego

Konkurs przyrodniczo-fotograficzny „Zima w obiektywie” skierowany był do uczniów kl IV- VIII ZSP w Halinowie. Zadaniem konkursowym było zarejestrowanie obrazów zimowej przyrody w formie zdjęć. Spośród dostarczonych prac jury postanowiło przyznać nagrody:
I miejsce – Michalak Maciej kl. 4 A
II miejsce- Weronika Sado kl. 7 A
III miejsce- Maja Goworko kl. 8 B
Wyróżnienia zdobyli: Oliwia Wiechetek kl. 5 D, Anna Chrzanowska kl. 5 C
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Organizatorki: Renata Parobczak i Marta Zakrzewska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (6 votes cast)Strona 1 z 11