Nasze unihokeistki na 4 miejscu w zawodach powiatowych!

Dnia 4 marca 2019 roku w SP1 w Mińsku Mazowieckim odbyły się półfinały oraz finały Mistrzostw Powiatu w Unihokeju Dziewcząt (kat. młodzież). W półfinale nasze dziewczęta odniosły jedno zwycięstwo i jedną porażkę, co dało nam drugie miejsce w grupie i awans do finału. W finale w pierwszym meczu nasza reprezentacja po bardzo zaciętym spotkaniu zremisowała z gospodyniami turnieju. W drugim meczu nasza reprezentacja przeważała, ale niestety nie była w stanie mimo wielu sytuacji strzelić bramki przeciwniczkom, co szybko się zemściło. Rywalki niespodziewanie wyszły na prowadzenie i już go nie oddały do końca meczu.
Dziękuję naszej reprezentacji za walkę, wspaniałą postawę. Warto podkreślić, że walczyłyście jak równy z równym przeciwko reprezentacjom złożonym z samych gimnazjalistek. Zabrakło niewiele do uzyskania wyższej lokaty, ale 4 miejsce w powiecie to również wielki sukces!
Opiekun Przemysław Jurewicz


Nasza reprezentacja: Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.7/10 (12 votes cast)Dyskoteka karnawałowa klas 4-8

Dnia 28 lutego 2019 roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka karnawałowa. Wszyscy pięknie się bawili przy muzyce przygotowanej przez znakomitego DJ’a – Jakuba Reka z klasy 6c. W trakcie zabawy Samorząd Uczniowski przeprowadził konkurs na najlepsze przebranie, w którym zwyciężyli: Amelia Sobczyk z klasy 5c oraz Kuba Sierpiński z klasy 4b. Nagrody rzeczowe laureaci odebrali z rąk Pani Dyrektor Lidii Kołakowskiej. Samorząd Uczniowski składa serdeczne podziękowania dla Jakuba Reka za wielką pomoc i zaangażowanie w przygotowanie oraz prowadzenie dyskoteki, a także dla Pauliny Sowińskiej i Mateusza Sowińskiego za pomoc w sprzątaniu po dyskotece.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.8/10 (17 votes cast)Strona 1 z 11