Kartka świąteczna dla Chorego

27 listopada został rozstrzygnięty konkurs plastyczny Kartka świąteczna dla Chorego. Konkurs został zorganizowany przez Ośrodek Hospicjum Domowe w Warszawie i stanowi część akcji „Pola Nadziei” – programu poświęconego osobom nieuleczalnie chorym. Do konkursu przystąpiło 67 uczniów z klas I–III. Zgodnie z regulaminem ustalonym przez Organizatora Komisja (w składzie: Elżbieta Jerzak, Ewa Szulim, Ks. Przemysław Połomski) przyznała 10 najładniejszym kartom I miejsce i prace te zakwalifikowały się do II etapu konkursu. Wkrótce uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymają nagrody i dyplomy.

A oto szczegółowe wyniki konkursu —>>>

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (6 votes cast)Klasy 4 – 8 bawią się na andrzejkowej dyskotece.

Jak co roku Samorząd Uczniowski zorganizował andrzejkową dyskotekę. Były tradycyjne wróżby, pyszne ciasta ale przede wszystkim znakomita zabawa taneczna. Nasza młodzież na prawdę potrafi bawić się.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.2/10 (17 votes cast)Dyskoteka andrzejkowa w klasach 1 – 3

W kalejdoskop wydarzeń i imprez szkolnych wpisała się dyskoteka andrzejkowa. Dla dzieci jest ona wielką atrakcją i możliwością wykazania się kreatywnością w tańcu jak i w ubiorze. By jeszcze bardziej osłodzić niezapomniane chwile podczas dyskoteki działała kawiarenka z domowymi wypiekami. Uczniowie i opiekunowie bawili się wspaniale w rytmach ulubionych przebojów.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (5 votes cast)Światowy Dzień Życzliwości

21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Jego celem było uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie pozytywnej energii. Uczniowie z klas
1 – 3 z tej okazji stworzyli kolorowe, pełne dobrych myśli i miłych słów – DRZEWA ŻYCZLIWOŚCI. Przesłanie tej akcji jest proste – bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.7/10 (3 votes cast)Strona 1 z 11