Cała szkoła świętuje 100 lat Niepodległej

Uroczysta akademia w klasach I – III

Uroczysta akademia w klasach IV – VIII

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (16 votes cast)Gminny Turniej Unihokeja Dziewcząt z okazji 100-lecia Niepodległości Polski

7 listopada 2018 roku był dniem, w którym na sportowo uczciliśmy Stulecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości – w naszej szkole odbył się gminny turniej unihokeja dziewcząt. W zawodach udział wzięły 4 drużyny. W związku z tym, że w ostatniej chwili dwie zaproszone szkoły wycofały się z zawodów, postanowiliśmy zagrać systemem każdy z każdym po 2 mecze. W przerwach między meczami mogliśmy zobaczyć wspaniałe występy grupy tanecznej prowadzonej przez Panią Magdalenę Lesiak. Zmagania przebiegły sprawnie, w przyjacielskiej atmosferze. Słowa uznania należą się wszystkim uczestniczkom, które wykazały się dużą kulturą gry. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a zdobywczynie miejsc 1-3 również puchary i medale. Nagrodę dla najlepszej zawodniczki turnieju otrzymała Anna Żejmo z drużyny SP Halinów 7-8. Z całego serca dziękuję Pani Milenie Chróścik – nauczycielce plastyki w naszej szkole za przygotowanie medali dla uczestniczek zawodów.


Wyniki: —>>> Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.1/10 (13 votes cast)Dzieci z grupy 0e odwiedzają park w Mińsku Mazowieckim

Korzystając z ostatnich dni pięknej jesiennej pogody dzieci z grupy 0E wybrały się na wycieczkę do parku. Dzieci były bardzo ciekawe jak wygląda to miejsce jesienią. Okazało się, że jest jeszcze piękniej niż to sobie wyobrażały. Kolorowe liście, promienie ciepłego słońca i świetne nastroje zachęcały do udziału w specjalnie przygotowanych zabawach.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.1/10 (7 votes cast)„I’m proud to be Polish” 100 kartek na 100 lat Niepodległej

100 – lecie odzyskania Niepodległości to wyjątkowy czas. Nasi uczniowie, wraz z uczniami ze stu innych szkół, wzięli udział w projekcie: „I’m proud to be Polish” – Jestem dumny z bycia Polakiem – 100 kartek na stulecie Niepodległości. Naszym zadaniem było wysłanie 100 kartek pocztowych do szkół, które zadeklarowały swój udział. Uczniowie klas IV-VIII wraz z wychowawcami stworzyli piękne kartki, które zostały udekorowane w motywy niepodległościowe oraz prezentowały miejscowość, z której zostały wysłane. W ramach tej akcji nasza szkoła otrzymała 100 kartek, które przyszły do nas z różnych stron Polski.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.8/10 (10 votes cast)Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Różne oblicza jesieni”

Klasy pierwsze
1 miejsce: Kinga Wojda kl.1a, 2 miejsce: Piotr Rombel kl.1e, 3 miejsce: Daria Rusińska kl.1b
Wyróżnienia: Kacper Kamiński kl.1a, Aleksandra Marcinków kl.1d, Alicja Rosik kl. 1b
Klasy drugie
1 miejsce: Aleksandra Grabowska kl. 2e, 2 miejsce: Zofia Natkańska kl. 2d, 3 miejsce: Kamil Owsianko kl. 2b
Klasy trzecie
1 miejsce: Oliwia Kiczuk kl.3b, 2 miejsce: Maja Maleńczyk kl.3c, 3 miejsce: Jakub Starzyński kl.3b
Wyróżnienia: Gromek Horbik kl.3c, Nadia Łukasiak kl.3b, Janusz Praszyński kl.3b

Nagrody wraz z dyplomami dla uczestników zostaną wręczone w późniejszym terminie o czym zostaną powiadomieni wychowawcy klas i uczniowie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (5 votes cast)Prace konkursu Napisz Ikonę

W głównym łączniku Szkoły Podstawowej możemy obejrzeć wystawę Ikon pisanych przez młodzież naszej szkoły. Przedstawiane obrazy są prezentacjami konkursowymi, wybranymi spośród prac zgłoszonych przez uczniów klas czwartych i siódmych. Zapraszamy wszystkich do zatrzymania się przy wystawie oraz do chwili zadumy nad światem transcendentalnym i naszych próbach uchwycenia go.
Organizatorzy konkursu oraz wystawy: Milena Chróścik i Maria Lipiec

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.4/10 (9 votes cast)Strona 1 z 212