Uroczystość Święta Edukacji Narodowej

Uczniowie klas ósmych pod kierunkiem pani Moniki Rzążewskiej przygotowali w przeddzień Święta Edukacji wielką galę oskarową. W różnych filmowo-szkolnych kategoriach nagrodzono najbardziej lubianych i cenionych nauczycieli. Był czerwony dywan i złote statuetki – wszystko po to by docenić tych „naj”, pośród których niepodważalnym królem jest nauczyciel historii p. Norbert Skurski. Całość akademii uświetnił dowcipny występ uczniów oraz gromkie brawa i emocje na widowni.

Wiecej »

Rating: 6.5/10 (15 votes cast)

Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wyróżniający się w pracy nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi otrzymali Nagrodę Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie. Nagrodzeni nauczyciele Szkoły Podstawowej: Elżbieta Jerzak, Barbara Kosowska, Kamila Zbiciak, Iwona Napiórkowska, Urszula Balcerowicz, Magdalena Rudnik, Iwona Wierzbicka, Przemysław Jurewicz, Agata Kalita-Babis, Anna Ludwiniak, Kamila Sielecka, Norbert Skurski, Milena Chruścik, Monika Nageh. Nagrodzeni nauczyciele przedszkola i oddziałów przedszkolnych: Jolanta Pasik, Luiza Błaszczak, Agnieszka Zarzycka, Beata Gójska, Monika Koprowicz-Waszczuk, Dorota Płoszaj. Nagrodzeni pracownicy administracji: Marta Kulma, Zofia Kwiatkowska, Teresa Rosa, Dorota Tkaczyk, Aneta Wocial. Nagrodzeni pracownicy obsługi: Józef Jaszczołt, Renata Podstawka, Agnieszka Jęczmieniowska, Barbara Gregorczyk, Marianna Pietrzyk, Zofia Wieczorek, Urszula Piwek, Mariola Smoderek, Monika Linde, Lidia Frankowska, Kinga Rek. Nagrodę Burmistrza Halinowa otrzymała Małgorzata Cudy i Agnieszka Podbielska.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów i zadowolenia w dalszej pracy.

Wiecej »

Rating: 6.7/10 (13 votes cast)