Igrzyska Dzieci w Indywidualnych Biegach Przełajowych

11.10.2018 r. przy zalewie nad Muchawką w Siedlcach odbyły się zawody w indywidualnych biegach przełajowych (szczebel – ½ województwa mazowieckiego). Naszą placówkę reprezentowali Gabriela Basiak (800m) i Oliwier Bondyra (1000m). Obydwoje dzielnie rywalizowali o medale i pokonywali swoje rekordy życiowe. Pomimo zaciętej walki o zwycięstwo nie udało się awansować do kolejnego szczebla igrzysk. Gratulujemy udziału w zawodach i życzymy dalszych sukcesów na arenie sportowej.
Opiekun: Magdalena Lesiak
Rating: 4.5/10 (4 votes cast)

p animals

Rating: 10.0/10 (7 votes cast)

0 Ci 0 D w Ochotniczej Straży Pożarnej

We wtorek 9 października zerówkowicze wybrali się na ciekawy spacer. Panie zaprowadziły dzieci do strażnicy OSP w Długiej Kościelnej. Panowie Strażacy pokazali dzieciom, jak wygląda ich praca. Każdy miał możliwość zasiąść w wozie strażackim i we własnych rękach trzymać prawdziwy wąż gaśniczy. Dzieci pogłębiły również swoją wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Dzieci i Panie wychowawczynie serdecznie dziękują OSP w Długiej Kościelnej za bardzo miłe przyjęcie i wzbogacające wiedzę dzieci zajęcia.

Rating: 8.2/10 (5 votes cast)