Szkolny konkurs recytatorski

Zapraszamy uczniów do udziału w szkolnym konkursie recytatorskim wierszy o tematyce patriotycznej. Organizatorem jest zespół nauczycieli przedmiotów humanistycznych naszej szkoły.
Zobacz regulamin konkursu —>>>

Rating: 7.8/10 (4 votes cast)

Pola Nadziei

Po raz kolejny nasza Szkoła przystąpiła do Akcji „Pola Nadziei”, której celem jest promowanie idei wolontariatu i niesienia bezinteresownej pomocy podopiecznym hospicjum, którego dodatkowym celem jest pozyskiwanie środków na opiekę paliatywną. W tym roku młodzież ze Szkolnego Koła Caritas poprowadzi sprzedaż cebulek żonkili w ZSP w dniach 8-12.10.18 na długich przerwach, w głównym holu ZSP. Koszt jednej „cegiełki” cebulki = 3zł. Cały dochód ze sprzedaży cebulek będzie przekazany do Hospicjum Domowego przy ul. Tykocińskiej.
Rating: 8.0/10 (5 votes cast)