1_11

Dzień 2 listopada 2018 jest dniem wolnym od zajęć edukacyjnych na mocy Zarządzenia dyrektora ZSP w Halinowie.
Dla dzieci, których rodzice pracują szkoła organizuje zajęcia opiekuńcze.

Przypominamy, że w dniu 8 listopada jest zebranie rodziców uczniów klas 1 – 3. Godzina 17.30.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.9/10 (13 votes cast)Wyniki Konkursu wiedzy o Św. Janie Pawle II

I Miejsce Julia Michalska kl Va, II Miejsce Barbara Wojciszko kl VC, III Kinga Suchocka kl VE
Nagrody wraz z dyplomami dla wszystkich uczestników zostaną wręczone podczas najbliższego apelu.
Gratuluję serdecznie. Maria Lipiec

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (9 votes cast)Akcja „Kremówka Wadowicka”

W miniony piątek w naszej szkole, w ramach obchodów 40- rocznicy wyboru Papieża Polaka – Jana Pawła II zorganizowany został kiermasz kremówek i ciasta wszelkiego. Dzieci klas 4-tych i 5-tych bardzo zaangażowały się zarówno w dostawę jak i sprzedaż ciast. Do pracy było tylu chętnych uczniów, że momentami brakowało miejsca dla wszystkich. Chciałabym szczególnie podziękować następującym dzieciom i ich rodzicom: Magdalenie Antoniuk, Biance Borkowskiej, Łucji Głuchowskiej, Pauli Szafrańskiej, Sebastianowi Teodorczykowi, Sebastianowi Wojdyga z kl. IVB; Milenie Szulich, Gabrysi Foryś, Tomkowi Juszczak, Bartkowi Rychlicy z kl. IVE; Maćkowi Janusz, Mai Wiertlewskiej, Adzie Kołdra, Mai Fatyga, Igorowi Pilarskiemu z kl. IVF o raz uczniom ze Szkolnego Koła Caritas a zwłaszcza Michalinie Szewczyk oraz Julce Michalskiej za przygotowanie wspaniałych ciast oraz ich sprzedaż. Dochód ze sprzedaży wyniósł 502zł40gr.
Kwota ta będzie przeznaczona na zakup prezentu dla wybranego dziecka z „Wirtualnej Choinki”
Jesteście wspaniali i macie piękne serca DZIĘKUJĘ!!! Maria Lipiec

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.9/10 (8 votes cast)0B, 0C i Pan Tablet

24 października odbyły się zajęcia pokazowe z „Panem Tabletem”, na których obie grupy zerówek uczyły się kodowania, programowania i stosunków przestrzennych poprzez grę w wyścigi gokartów. Wszystkie dzieci chętnie i z uśmiechem uczestniczyły w lekcji.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.2/10 (10 votes cast)Pan Tablet

29 listopada uczestniczyliśmy w zajęciach multimedialnych z wykorzystaniem tabletów. Była to wspaniała lekcja, podczas której za pomocą zabawy w wyścigi gokartów dzieci uczyły się programowania i kodowania. Wszyscy uczniowie byli zachwyceni i wyrazili swoją chęć udziału w kolejnych zajęciach.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.1/10 (16 votes cast)Zerówki w Głęboczycy

W ostatnich dniach września grupa „0 a” oraz „0 b” wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego w Głęboczycy. Dzieci zapoznały się tam z procesem kiszenia kapusty, miały również możliwość samodzielnego przygotowania wszystkich produktów i w efekcie przygotowania kiszonej kapusty, którą zabrały do szkoły, a następnie do domów. Dodatkowo dzieci poznawały różne gatunki dyń i sposoby ich wykorzystania. Świetna zabawa rozpoczęła się od przejażdżki bryczką i zjazdu tyrolką. Następnie znaleźliśmy się w cudownym, leśnym bajkowym świecie, w którym spotkaliśmy wiele baśniowych postaci. Oczywiście ważnym punktem programu było również dojenie krowy. Kiedy zgłodnieliśmy udaliśmy się na ucztę z pieczonymi kiełbaskami. Mieliśmy szczęście, że dopisała nam piękna pogoda. Nikomu nie chciało się wracać do domu.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.3/10 (10 votes cast)Strona 1 z 6123456