Awans drużyny z Halinowa do ćwierćfinału rozgrywek powiatowych!

W dniu 26.09.2018 drużyna z Halinowa składająca się z uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej wzięła udział w turnieju piłki nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Powiatu Mińskiego. W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z gospodarzem a zarazem faworytem zawodów SP 1 z Mińska Mazowieckiego, po pierwszej połowie prowadziliśmy w meczu 1:3, niestety w drugiej połowie nasi rywale zagrali lepiej i całe spotkanie przegraliśmy 6:4. W kolejnych meczach łatwo pokonaliśmy swoich rywali, zajmując drugie miejsce w turnieju i zapewniając sobie awans. Nasza drużyna zagrała w składzie: Dominik Komorek, Arkadiusz Jaworowski, Patryk Jarosz, Michał Galemba, Adrian Rosik, Michał Wepa, Damian Bąk, Michał Szymański, Michał Jęczmieniowski i Mariusz Kostecki.

Wyniki meczów: Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.4/10 (11 votes cast)Trzecioklasiści w akcji „Sprzątanie świata 2018”

W piątek 21 września 2018 roku uczniowie klas trzecich ruszyli do akcji „Sprzątanie świata 2018”. Akcja organizowana już od kilkunastu lat przez Fundację Nasza Ziemia to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie czystego otoczenia, prawidłowego gospodarowania odpadami oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. Uczniowie klas trzecich wyposażeni w worki i rękawiczki ruszyli do walki o czyste ulice i teren wokół szkoły. Trzeba przyznać, że po zakończeniu zbiórki worki były solidnie wypełnione, a uczniowie zadziwieni różnorodnością odpadów.
Wychowawczynie klas III

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (10 votes cast)Sałatka owocowa w 0c

Nasza grupa wie, że sekretem zdrowia i urody są witaminy. Dziś dzieci dostarczyły je swoim organizmom w postaci sałatki owocowej, którą zrobiły własnoręcznie. Musicie wierzyć nam na słowo , była pyszna…….

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.1/10 (10 votes cast)Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

27 września 2018 r. grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych odbywających się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim, by walczyć o jak najlepsze miejsca w zawodach. Awans do Mistrzostw Regionu Siedleckiego wywalczyli: Gabriela Basiak i Oliwier Bondyra. Zawody sportowe cieszyły się wielkim zainteresowaniem młodzieży i przebiegały w atmosferze rywalizacji zgodnej z zasadami fair play. ZSP w Halinowie reprezentowali: Gabriela Basiak, Zofia Michalska, Aleksandra Pietrak, Piotr Lis, Dawid Galemba, Oliwier Bondyra, Aleksandra Szawiejko, Julia Wiśniewska, Oliwia Jakubowicz, Aleksandra Płaza, Tatiana Obal, Anna Żejmo, Urszula Dorosz, Emil Filipowski, Michał Galemba
Opiekunowie: Magdalena Lesiak, Krzysztof Sowiński

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.8/10 (6 votes cast)Szkolny konkurs „Napisz Ikonę”

Konkurs adresowany jest do uczniów szkoły podstawowej. Zadaniem konkursowym jest namalowanie Ikony na sztywnym podkładzie (deska, sklejka, dykta itp.) w formacie A4. Termin składania prac konkursowych – 26.10.2017r.
Szczegóły o konkursie znajdziesz TUTAJ –>>>

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.3/10 (4 votes cast)0c i 0d znają zasady ruchu drogowego

W minionym tygodniu dzieci z grup 0C i 0D, omawiając tematy dotyczące bezpieczeństwa, spotkały się wspólnie, aby przypomnieć sobie zasady zachowania się na drodze. Na pobliskim skrzyżowaniu dzieci uczyły się prawidłowego przechodzenia przez jezdnię, gdzie mogły obserwować ruch uliczny i znaki drogowe. W sali wraz z Paniami obie grupy utrwaliły także numery alarmowe i podawały przykładowe sytuacje w których można ich użyć.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (8 votes cast)Strona 1 z 3123