Dni otwarte w przedszkolu i oddziałach przedszkolnych

Zapraszamy na dni otwarte – 30 i 31 sierpnia 2018r.

• Dla rodziców i ich dzieci przyjętych w rekrutacji na rok szkolny 2018/2019 organizujemy dni otwarte, które ułatwią poznanie zasad pracy przedszkola i oddziałów przedszkolnych, w tym również oddziałów zerowych.
  • W godzinach 8.00 – 12.00 zapraszamy rodziców i dzieci na zapoznanie z przedszkolem i oddziałami przedszkolnym. Można pokazać dzieciom sale zajęć, pobawić się wspólnie na placach zabaw, poznać wychowawczynie, które w tym czasie będą dostępne dla rodziców, odwiedzić dyrekcje. Do godziny 12.00 jesteśmy do Państwa dyspozycji i odpowiadamy na wszystkie pytania.
  • W godzinach 10.00 – 12.00 zapraszamy na specjalnie przygotowane zajęcia adaptacyjne. Nowo przyjęte dzieci pod opieką nauczycielek mogą samodzielnie uczestniczyć w pierwszych zajęciach przedszkolnych. Zajęcia adaptacyjne organizują grupy: Mróweczki, Żuczki, Rumianki.

Zebranie rodziców przedszkola, oddziałów przedszkolnych, w tym zerówek 3 września godz. 18.00. Zapraszamy na spotkanie z wychowawcami w salach zajęć.

Rodziców dzieci sześcioletnich prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną zakładką Ważne informacje dla zerówek.

Rating: 6.5/10 (11 votes cast)