Zakończenie roku szkolnego

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 22 czerwca 2018 roku:

  • klasy I – III o godzinie 9.00
  • klasy IV – VII o godzinie 11.00
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.4/10 (22 votes cast)Zaproszenie

laura logo Serdecznie zapraszamy
wszystkich zaangażowanych w Akcję „NAKRĘTKA”,
realizowaną pod honorowym patronatem
Burmistrza Halinowa Pana Adama Ciszkowskiego,
na uroczystą Galę
która odbędzie się 19 czerwca 2018r. o godzinie 11:45
w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej
w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Halinowie.

Dyrekcja ZSP w Halinowie
oraz Organizatorki Akcji

herb halinow
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.8/10 (15 votes cast)Nakręceni

Dnia 06 czerwca 2018r. wyjechał do skupu ostatni w tym roku szkolnym transport plastikowych korków. Tym razem udało nam się wspólnie uzbierać 1033 kg. Zakończyliśmy dwuletnią akcję – NAKRĘTKA dla naszej małej Amelki. W sumie uzbieraliśmy ponad 4 tony nakrętek. Wszystkim zaangażowanym wolontariuszom dziękujemy z całego serca. Jesteście wielcy! Uwieńczeniem naszej pracy będzie uroczysta Gala.
CIEKAWOSTKA:
Przez 8 lat trwania Akcji zebraliśmy 12 ton nakrętek. Wielu ludziom i sobie udowodniliśmy, że to, co wydaje się czasem niemożliwe – jest możliwe! Wystarczy Tylko Chcieć. Nasze zaangażowanie w niesienie ludziom pomocy świadczy o nas, o naszej szkolnej społeczności i środowisku lokalnym. Daliśmy się ponieść fali ludzkich serc!
Organizatorzy: Małgorzata Cudny, Justyna Mirosz

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (15 votes cast)Wyprawa czwartoklasistów do Czerska

15.06.2018r. uczniowie klasy IVd i IVf wraz z opiekunami: p. J. Siwek, p. M. Podolak i p. A. Kalitą – Babis wybrali się na wycieczkę do Czerska. Po przybyciu na miejsce czwartoklasiści razem z panią przewodnik rozpoczęli zwiedzanie zamku. Poznali historię tego miejsca, wspinali się na wieżę widokową, skąd rozciągał się wspaniały widok na okolicę i stare koryto Wisły. Ciekawą atrakcją wycieczki było ognisko z kiełbaskami. Następnie uczniowie wzięli udział w grze zamkowej. Zostali podzieleni na cztery zespoły, każdy z nich otrzymał kartę ze wskazówkami i czwartoklasiści rozpoczęli wędrówkę drogami, którymi ludzie chodzili w Czersku w średniowieczu. Na zakończenie przyjemnego pobytu wszyscy wzięli udział w zabawach ruchowych w scenerii zamkowej. Zmęczeni, ale pełni nowych wrażeń oraz zintegrowani wrócili do Halinowa.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.1/10 (9 votes cast)Ic i I e w Magicznych Ogrodach

Dnia 29 maja 2018r. klasy I c i I e wybrały się na całodniową wycieczkę do „Magicznych Ogrodów” w Janowcu. Po przekroczeniu bramy parku dzieci zostały powitane przez czarodziejskiego ptaka, który zabrał je w magiczny świat baśni. Podczas spaceru wspólnie z baśniowym przewodnikiem dzieci odwiedziły: Drzewo Skrzata, Zamek Wróżek, Krasnoludzki Gród, Marchewkowe Pole, Wodny Świat, Ogród Różany, Mroczysko, Dolinę Kwiatową, którą podziwiały jadąc kolejką. Po odwiedzeniu tych miejsc był czas na zabawę z wykorzystaniem huśtawek, trampolin i zjeżdżalni. W trakcie wycieczki znalazł się również czas na pyszny obiad, smaczne lody i kupno pamiątek. Wróciliśmy do Halinowa z niewielkim opóźnieniem, ale w dobrych nastrojach.
Wychowawczynie Barbara Kosowska i Iwona Wojtaszek

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.3/10 (12 votes cast)Strona 1 z 11