Wielkie czytanie w ZSP w Halinowie

Punktualnie o godzinie 10.00 w dniu 8 czerwca 2018r. cała szkoła uczestniczyła w biciu rekordu czytania. Razem było 689 osób, które o tej samej godzinie i w tym samym miejscu czytały książkę. Uczniowie z ZSP w Halinowie pokazali, że lubią czytać i nie wstydzą się tego.
Organizator: Sylwia Mróz, biblioteka szkolna

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.3/10 (29 votes cast)Welcome Holidays -My Picture Dictionary

Na przełomie maja i czerwca Uczniowie klas drugich wzięli udział w konkursie z języka angielskiego: „Witajcie Wakacje – mój słowniczek obrazkowy”. Ciekawe prace plastyczno-językowe wykonane zostały w formie kart ze słowniczka, pojawiło się wiele interesujących słówek związanych z tematyką wakacyjną. Nagrodzone prace można obejrzeć na I piętrze.
Wyniki konkursu
MIEJSCE 1: Sebastian Lis kl. IIB
MIEJSCE 2: Szymon Zieliński kl. IIA
MIEJSCE 3: Martyna Pustoła kl. IID
WYRÓŻNIENIA:
Krystian Czulicki kl. IIA, Weronika Kaniuk kl. IIB, Oliwia Kiczuk kl. IIB, Iza Majczyna kl. IIC, Bartosz Wepa kl. IIC, Bartek Kister kl. IID, Aleksandra Wójtowicz kl. IID
Serdecznie gratulujemy! Organizatorzy: Jacek Gałązka, Kamila Zbiciak (j. angielski)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (10 votes cast)Klasa II b i II c w Kazimierzu Dolnym i Wojciechowie

5 czerwca 2018 r. o godzinie 7.00 uczniowie klasy II b i II c zaopatrzeni w kanapki, wodę i dobry humor wyruszyli na całodzienną wycieczkę w celu poznawania piękna południowo-wschodniej Polski. Podróż upłynęła nam szybko, a jej główną atrakcją okazały się wokalne występy uczniów z obu klas. Pogoda nam dopisała. Najpierw w promieniach słońca oglądaliśmy piękne, renesansowe kamieniczki rynku. Potem podziwialiśmy panoramę Kazimierza Dolnego ze szczytu Góry Trzech Krzyży i z ruin zamku. Wielką przyjemność sprawił wszystkim rejs statkiem po Wiśle, w trakcie którego towarzyszyły nam mewy. Po smacznym obiedzie wybraliśmy się po zakup pamiątek. Dużym powodzeniem cieszyły się tradycyjne koguty z ciasta. Wielki zachwyt wzbudził wśród wszystkich wąwóz, którego główną atrakcją są malownicze korzenie drzew. Ostatnim punktem naszej wycieczki była wizyta w Muzeum Kowalstwa w Wojciechowie. Jest to jedyne w Polsce tego typu muzeum mieszczące się w XVI wiecznej wieży. Zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do Halinowa po godzinie 20.
Wychowawcy klas: E. Jerzak, B. Fruba; zdjęcia: J. Horbik

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.4/10 (9 votes cast)Na końcu wsi

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)Strona 1 z 11