Rodzice czytają w 0 C

W naszej zerówce stało się tradycją, że odważni rodzice, którzy mają chęć i znajdują czas, czytają dzieciom bajki. W tym roku przedszkolnym do akcji czytania dzieciom włączyły się mamy: Leny, Agatki, Toli, Filipa, Piotrusia, Ali, Damiana oraz mama i tata Mai. Bardzo dziękujemy rodzicom za poświęcony nam czas.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.6/10 (8 votes cast)0 C i 0 B w wiosce indiańskiej

Dziecięce zabawy w Indian wspomina z utęsknieniem wielu z nas. Dzisiaj maluchy mają szansę, by poszaleć w prawdziwej wiosce indiańskiej i nie muszą wcale wyjeżdżać aż na Dziki Zachód. 14.05.2018 dzieci z 0 „C” i 0 „D” pojechały na wycieczkę do wioski indiańskiej Hantajo w Borzychach koło Węgrowa. Dzieci spędziły czas na zabawach w Indian. Strzelały z łuku, rzucały dzidą do celu, bujały się na linie, pokonywały tor przeszkód, słuchały opowiadania o życiu Indian itp. Każde dziecko wykonało własnoręcznie indiański naszyjnik. Po zabawie wszyscy ze smakiem zjedli pieczone na ognisku kiełbaski.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (6 votes cast)Zdrowo się odżywiamy, do konkursu zapraszamy

Zachęcamy uczniów klas I – III do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „Zdrowo się odżywiamy”. Głównym celem konkursu jest zachęcenie dzieci o spożywania zdrowych produktów, w tym warzyw, owoców i mleka.
Regulamin konkursu —>>>

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (5 votes cast)Strona 1 z 11