Klasy VA i VB na lekcji WF-u w „Hangarze 646″ i w Łazienkach Królewskich

W dniu 27.03.2018r klasy Va i Vb wybrały się na wycieczkę do Warszawy, w programie była wizyta w Łazienkach Królewskich i lekcja WF-u w parku trampolin „Hangar 646”. W czasie zajęć sportowych nasi uczniowie pod opieką trenerów poznali podstawy akrobatyki łącząc sport z zabawą. Lekcja WF-u składała się z szeregu aktywności, takich jak: wspólna rozgrzewka, nauka podstaw skakania na trampolinach, wyścigi rzędów, konkurs najlepszych ewolucji w basenie z gąbkami. Po aktywnym spędzeniu czasu w parku trampolin wyruszyliśmy do Łazienek Królewskich. Nasi uczniowie mieli okazję zobaczyć m.in. Pałac na Wyspie, Starą Oranżerię czy Pomnik Chopina. W czasie wycieczki opiekę na uczniami sprawowali p. Kamila Sielecka (wychowawczyni Vb), p. Karol Trojniel (wychowawca Va) i p. Przemysław Jurewicz.

Wiecej »

Rating: 8.8/10 (9 votes cast)

Konkurs z języka angielskiego dla klas pierwszych

Drodzy Uczniowie,
Dnia 21 kwietnia Królowa Wielkiej Brytanii, Elżbieta będzie obchodziła 92 urodziny. Z tej okazji zachęcamy pierwszoklasistów do wzięcia udziału w konkursie z języka angielskiego „Kartka urodzinowa dla królowej Elżbiety”.
Karta może być zrobiona w dowolnej technice, format A4, na karcie powinien pojawić się napis „Happy Birthday Queen Elizabeth”. Wybrane karty zostaną nagrodzone oraz wyeksponowane na tablicy na I piętrze.
Termin składania prac 20.04.2018 (piątek).
Jacek Gałązka, Kamila Zbiciak. (j. angielski).

Rating: 9.9/10 (8 votes cast)

Dla Jana Pawła II w 13. rocznicę śmierci

Zatrzymaj się! Stań w oknie! Zapal świecę!
Dnia 28.03.20128r. dla Jana Pawła II, w nadchodzącą 13. rocznicę śmierci, uczniowie postanowili zapalić świece – płomienie nadziei- zapewniając świętego, który jest w niebie, że o Nim PAMIĘTAMY!

Wiecej »

Rating: 10.0/10 (64 votes cast)