Majowe uroczystości w klasach I – III

Uczniowie klas IIId, IIIe i IIIf pod kierunkiem swoich wychowawczyń: Anny Krupy-Szczepańskiej, Agnieszki Bondyry i Moniki Janusz przygotowali patriotyczną uroczystość dla klas I – III związaną z majowymi świętami. Wszyscy uczniowie doskonale przygotowali się do szkolnej uroczystości. Cieszą się serca nauczycieli, że wychowujemy młodzież z poszanowaniem własnej historii i z miłością do Ojczyzny.


Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (8 votes cast)Organizacja szkoły w dniach majówki

kwiatki 2
30 kwietnia, 2 maja i 4 maja są dniami wolnymi od zajęć edukacyjnych, na mocy Zarządzenia Dyrektora ZSP w Halinowie.
W tych dniach dla uczniów, których rodzice pracują, szkoła zapewnia opiekę w godzinach 7.00 – 18.00.

flaga_polska
kwiatki 2

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.7/10 (13 votes cast)Mistrzowie angielskiej gramatyki!

Dnia 27 kwietnia 2018 r. uczniowie z klas IV-VII wzięli udział w etapie finałowym III Powiatowego Konkursu „Master of English Grammar” organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Do konkursu przystąpiło około 90 uczniów z ponad 20 szkół z powiatu mińskiego! Naszą szkołę w zmaganiach językowych reprezentowali: Julia Jankowska z kl. IVb, Jakub Ziółkowski z kl. Vc, Michał Maleńczyk z kl. VIa i Bartłomiej Litwińczuk z kl. VIIa, którzy zostali wyłonieni w drodze eliminacji szkolnych. Zadaniem naszych reprezentantów było rozwiązanie testu, który obejmował zagadnienia gramatyczne, wykraczające poza podstawę programową z języka angielskiego. Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania wiedzy i umiejętności językowych oraz sprawdzenia się w rywalizacji z rówieśnikami z innych szkół. Uczestnictwo w tym przedsięwzięciu było także promocją naszej placówki. Wszyscy nasi uczestnicy świetnie się spisali i niewątpliwie można ich nazwać „Mistrzami angielskiej gramatyki”. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.2/10 (11 votes cast)Przegląd talentów przed Galą

Dnia 23 kwietnia 2018r. odbył się przegląd talentów. Casting wyłonił artystów, którzy zaprezentują się podczas Gali połączonej z uroczystym wręczeniem zebranych środków ze sprzedaży nakrętek, naszej małej podopiecznej – Amelce Rak z Cisia. Wszystkim uczniom którzy wzięli udział w castingu bardzo dziękujemy.
Galę uświetnią: Tęczowe Dziewczyny – klasa IIIe, Maja Witkowska – klasa IIc, Amelia Dziołak – klasa IIa, Oliwia Bondyra – klasa IIa, Weronika Kuka – klasa VIIb, Polskie Ptaszniki – klasa Vc, Biedronki – klasa VIc
Opiekunki: Małgorzata Cudny i Justyna Mirosz

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.2/10 (11 votes cast)I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Ks Halinów

W dniu 25.04.2018r na „orliku” Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie odbył się gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa KS Halinów, w którym wzięło udział ponad 50 młodych piłkarzy z Halinowa, Cisia, Brzezin, Okuniewa i Sulejówka. Zawody sportowe odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze, a na boisku młodzi sportowcy walczyli przestrzegając zasad „fair-play”. W turnieju wzięło udział 7 drużyn, które rywalizowały systemem „każdy z każdym”, rozegranych zostało więc 21 meczów. Gospodarze turnieju, czyli reprezentanci Szkoły Podstawowej w Halinowie zajęli II i V miejsce, zwycięską drużyną okazała się Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulejówku. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy trenerom i trenerce za przygotowanie młodych adeptów piłki nożnej do zawodów.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.6/10 (7 votes cast)W krainie baśni Hansa Christiana Andersena

Zapraszamy do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym pod tytułem „W krainie baśni Hansa Christiana Andersena”, którego głównym organizatorem jest Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cisiu —>>>

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.6/10 (7 votes cast)Strona 1 z 512345