Ula Dorosz w Telewizji POLSAT

W czasie Świąt Bożego Narodzenia na antenie Telewizji POLSAT można było zobaczyć uczennicę naszej szkoły Urszulę Dorosz. Ula u boku Krzysztofa Ibisza wystąpiła w roli współprowadzącego program „Kolędowanie z Fundacją POLSAT”. Nasza uczennica miała również możliwość wspólnego kolędowania na scenie obok Anny Wyszkoni, Natalii Szroeder oraz zespołu Enej. W trakcie świątecznego koncertu pokazane zostały efekty działań i osiągnięcia Fundacji POLSAT. W trakcie programu nasza uczennica rozmawiała o projektach w które angażuje się Fundacja Polsat m.in.z: Prezes Fundacji Polsat Krystyna Aldridge-Holc, prof. Mirosław Wielgoś, dr Przemysław Kosiński, dziennikarzami Polsatu News i „Wydarzeń” Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała, a także prowadzącymi program „Wystarczy Chcieć” – Izabela Talabska z Olafem i Bartosz Kwiatek. Program wg scenariusza i reżyserii Haliny Przebindy.
Ponadto Ula bierze obecnie w konkursie telewizyjnym programu TELE5. – Zostań Gwiazdą. Konkurs ma formułę internetowo telewizyjną. Ula występuje z nagraniem piosenki w j.angielskim One call away. Nagranie jest dostępne na stronie Facebook, na której można polubić nagranie, udostępnić swoim znajomym. Ula już jest w czołówce najbardziej popularnych wykonawców.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.3/10 (29 votes cast)Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy dyrekcję, nauczycieli, pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego oraz uczniów wraz z rodzinami do wzięcia udziału w „Orszaku Trzech Króli”, który 6 stycznia po raz trzeci przejdzie ulicami Halinowa. Przy śpiewie kolędy będziemy podążać za królami, aby złożyć hołd nowonarodzonemu Jezusowi. Ogólnopolskie hasło tegorocznego orszaku to: „Bóg jest dla wszystkich”. 0 godz. 10.45 wyruszamy z parkingu przed Urzędem Miejskim ul. Spółdzielcza 1. Przemarsz ulicami: Bema, Jana Pawła II, Piłsudskiego, Kościuszki do kościoła w Halinowie. Na zakończenie orszaku zostanie odprawiona Msza Św. o godz. 12.00. Trzej królowie będą w strojach koloru czerwonego, zielonego i niebieskiego. Prosimy o przygotowanie akcentu kolorystycznego w ubiorze (czapka, szalik, chusta, płaszcz) w wybranym kolorze.
Organizatorzy
orszak_logo_duze
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (6 votes cast)Czwartoklasiści w niezwykłym świecie nauki i techniki

Z okazji mikołajek uczniowie klasy IV d i IV f wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Czwartoklasiści obejrzeli następujące wystawy: Korzenie Cywilizacji, Człowiek i Środowisko, Strefa Światła, Świat w Ruchu, Płyń i Giń. Wszyscy zafascynowani niezwykłym światem techniki samodzielnie eksperymentowali przez trzy godziny, emocji było co niemiara. Następnie, zwiedzając PLANETARIUM, poznali dużo ciekawostek na temat Kosmosu. Zmęczeni, ale pełni nowych wrażeń wrócili do Halinowa.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (7 votes cast)Grudniowe spotkanie w ramach programu ,,Iskierka”

​W dniu 21.12.2017r. odbyły się zajęcia w ramach programu „Iskierka” pod honorowym patronatem Burmistrza Halinowa we współpracy OSP Długa Kościelna. Dzieci zostały zapoznane z postępowaniem w przypadku skaleczeń oraz oparzeń. Następnie ćwiczyły opatrywanie skaleczeń z Misiem Florianem – maskotką programu „Iskierka”.
Współpraca: Joanna Szczepańska OSP Długa Kościelna, Małgorzata Małyszczuk – zdjęcia.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (6 votes cast)Świąteczna wizyta w teatrze

19 grudnia 2017 r. uczniowie klasy IB wraz ze swoimi młodszymi kolegami z grupy 0A wybrali się na wycieczkę do Teatru Kamienica w Warszawie, na spektakl pt.: „Pomocnicy Świętego Mikołaja”. W trakcie przedstawienia w sposób lekki i przystępny zostali zapoznani z najważniejszymi tradycjami Bożego Narodzenia, mieli możliwość wzięcia czynnego udziału w przedstawieniu występując na scenie w roli aktorów. Zapoznali się również z różnymi formami teatralnymi, takimi jak żywy aktor, teatr cieni, lalka, a ponieważ w spektakl wplecionych było wiele piosenek i zabawnych tekstów, wszyscy wrócili do szkoły w bardzo dobrych humorach.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)Strona 1 z 11