IV G – klasa, która ma wielką moc czynienia dobra

Uczniowie klasy IV G mają wielką moc! To moc czynienia dobra i niesienia pomocy dla potrzebujących. Wczoraj, wychowankowie Pana Przemka Jurewicza włączyli się w akcję charytatywną zorganizowaną przez Fundację Polsat, pracowników Plusa i Cyfrowego Polsatu. Mali pomocnicy Św. Mikołaja z uśmiechem na ustach kwestowali oraz sprzedawali świąteczne ozdoby, by pomóc choremu na dziecięce porażenie mózgowe i autyzm Kubie. Razem zebrali 8 924,70 zł dla podopiecznego Fundacji Polsat, mieszkańca naszego powiatu. To był naprawdę wyjątkowy dzień. Dzięki empatii, otwartości na działanie, uczniowie klasy IV G otworzyli serca i „portfele” tych, którym pomoc dla potrzebujących jest bliska. Dzieci pokazały, że to my wszyscy tworzymy magię świąt! Jesteśmy bardzo dumni z postawy naszych uczniów i ich ponadprzeciętnego zaangażowania w wolontariat. Z wielką radością obserwowaliśmy też, jak dzieci zdobywają nowe kompetencje, odkrywają swoje silne strony, zwalczają nieśmiałość i kształtują społeczną odpowiedzialną postawę.
Przy okazji chcemy gorąco podziękować młodym szkolnym artystom oraz Pani Agacie Sokołowskiej. Ich rękodzieła zasiliły kiermaszowe stoisko, uzupełniając dochód ze sprzedaży świątecznych ozdób przeznaczony na wsparcie chorego chłopca.
BRAWO WY!

Wiecej »

Rating: 9.3/10 (16 votes cast)