Podziękowania

Serdecznie dziękujemy Wszystkim biorącym udział w Kiermaszu Bożonarodzeniowym, będącym, za sprawą jego pomysłodawczyni – Kasi Żukowskiej, już od 7 lat inicjatywą Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Halinowie. Wraz z konkursem Kolęd i Pastorałek wpisał się trwale w życie szkoły i Gminy. Wasza obecność przyczyniła się przede wszystkim do milej, świątecznej atmosfery, wspólnie spędzanego czasu oraz pozwoliła po raz kolejny na zebranie środków na rzecz dzieci ze szkoły w Halinowie.
Ogromne podziękowania należą się wszystkim, którzy czynnie przyczynili się do przygotowania i sprawnego przeprowadzenia Kiermaszu i konkursu. Zarówno rodzicom, uczniom pomagającym w przygotowaniu, Dyrektor Szkoły Podstawowej i pracownikom szkoły, a także partnerowi Kiermaszu – Gminnemu Centrum Kultury.
Dziękujemy za wspólny czas i wspólną pracę.
Prezydium Rady Rodziców SP w Halinowie

Rating: 7.7/10 (15 votes cast)

Zebranie rodziców uczniów klas pierwszych

Wszystkich rodziców uczniów klas pierwszych zapraszamy na krótkie spotkanie informacyjne
w dniu 14 grudnia 2017, godzina 17.00, sala 21,
dotyczące bezpłatnego programu, prowadzonego przez Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu w zakresie badań przesiewowych słuchu dla uczniów klas pierwszych szkół podstawowych z województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2017/2018 oraz 2018/2019. Zasadniczym celem programu jest wczesne wykrycie zaburzeń słuchu u dzieci przystępujących do obowiązku szkolnego.

Pismo Mazowieckiego Kuratora Oświaty dotyczące programu—>>>

Ulotka informacyjna dotycząca programu—>>>
Aby dziecko przystąpiło do programu konieczne jest wypełnienie przez rodzica na zebraniu deklaracji.
Po zebraniu zapraszamy do klas na spotkanie z wychowawcami.

Rating: 5.5/10 (2 votes cast)