0 D robi bransoletki

Tym razem grupę 0D odwiedziła mama Wiktorii, z której pomocą wyczarowaliśmy piękne prezenty dla mam, sióstr i dla siebie. Zajęcia doskonale nas zrelaksowały i pozwoliły w skupieniu stworzyć biżuteryjne cuda.

Rating: 6.5/10 (8 votes cast)

Zabawy z warzywami w 0 D

W tygodniu warzywnym grupa 0 D zrobiła Cudaki Warzywiaki. Zabawa była przednia, każde dziecko przy użyciu warzyw i swojej wyobraźni stworzyło niepowtarzalne postaci. Nauka to doskonała zabawa.

Rating: 7.3/10 (7 votes cast)

Zajęcia w ramach projektu „Wiem, że zdrowo jem”

W dniu 09.10.2017r. dzieci z grupy 0B w ramach projektu „Wiem, że zdrowo jem” przygotowały szaszłyki owocowe. Na początku dzieci narysowały produkty, warzywa, owoce, dzięki którym możemy być silni i zdrowi. Następnie wykonały wspólny plakat. Dzieci z pomocą wychowawcy przygotowały szaszłyki owocowe. Następnie odbyła się degustacja kolorowych i smacznych szaszłyków.

Rating: 6.4/10 (5 votes cast)

Awans Szkoły Podstawowej w Halinowie do finału rozgrywek powiatowych w piłce nożnej

W dniu 13.10.17r w Szkole podstawowej nr 5 w Mińsku Mazowieckim został rozegrany półfinałowy turniej rozgrywek powiatowych w piłce nożnej. Nasza drużyna zajmując drugie miejsce awansowała do turnieju finałowego, w której znajdą się cztery najlepsze zespoły powiatu mińskiego. Szkołę podstawową w Halinowie reprezentowali: B. Matusik (5 goli), B. Zbroiński (3 gole), K. Pustoła (1 gol), D. Komorek (1 gol), J. Gąsiorek, W. Ostrowski (GK), A. Rudowicz, R. Wojdyga, A. Podgórski. Wiecej »

Rating: 9.3/10 (3 votes cast)