Dzień Uśmiechu w zerówkach

„Uśmiech kosztu­je mniej od elek­tryczności i da­je więcej światła”.
Archibald Joseph Cronin

W dniu 6 października obchodziliśmy Dzień Uśmiechu. Odwiedziliśmy bank, pocztę, MOPS, komisariat, sklep spożywczy, aptekę, sklep „Emilka”, sklep „Pszczółka Maja”, gminę. Dzieci wręczyły balony i własnoręcznie wykonane prezenty. Dzieci w czasie spaceru zarażały uśmiechem i pozytywną energią wszystkie napotkane osoby.

Rating: 8.5/10 (11 votes cast)

Zabawy z chustą animacyjną i elementami gimnastyki korekcyjnej w 0B

We wtorek 3 października dzieci z grupy 0B wspólnie z wychowawcą wykonywały ćwiczenia z elementami gimnastyki korekcyjnej oraz zabawy z chustą animacyjną. Ćwiczenia dostarczają mnóstwo radości, jak również wpływają na kształtowanie się prawidłowej postawy już od najmłodszych lat.

Rating: 8.5/10 (8 votes cast)

0 C robi sok z jabłek

W ramach realizacji projektu „Wiem, że zdrowo jem”, dzieci z oddziału 0 „C” uczestniczyły w jabłuszkowym dniu. Wszystkie dzieci założyły ubranka w kolorze czerwonym. Potem uczestniczyły w zajęciach mających na celu poznanie owoców krajowych i egzotycznych. Głównym celem było jednak poznanie smaku i sposobów wykorzystania jabłek. Dlatego też przy użyciu sokowirówki, dzieci wycisnęły z jabłek smaczny i zdrowy sok. Potem była degustacja. Mniam.

Rating: 6.5/10 (4 votes cast)

Wycieczka 0 C i 0 D.

Dnia 25 września klasy 0 C i 0 D wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego w Głęboczycy. Dzieci miały możliwość zobaczenia jak kisi się kapistę, jeździliśmy wozem, poznaliśmy zwierzęta żyjące w polskich lasach, jeździliśmy kolejką tyrolską… i robiliśmy wiele rzeczy, których na co dzień nie robimy. Zabawa była bardzo udana.

Rating: 6.8/10 (4 votes cast)

Dzień Uśmiechu w 0 D.

6 października był dla naszej grupy 0 D bardzo pracowitym dniem. Rano zrobiliśmy pyszną i zdrową sałatkę owocową, po której mieliśmy dużo siły. Poszliśmy zatem z naszą panią na spacer. Przecież dziś dzień UŚMIECHU. Żółte balony i nasze uśmiechnięte buzie poprawiły humory mieszkańcom Halinowa.

Rating: 5.0/10 (3 votes cast)