Rodzice dzieciom

17.06.2016 dzieci z oddziałów zerowych i z grup Świerszczyków i Świetlików obejrzały przedstawienie „Porady Wróżki dobrej Rady”. Pomysłodawcami i organizatorami przedstawienia były wychowawczynie Świerszczyków – Luiza Błaszczak oraz grup 0 B- Beata Gójska i 0 E- Iwona Cioś-Bloch. Aktorami natomiast były mamy dzieci z oddziałów 0 B, 0 E i z grupy Świerszczyków.

Wiecej »

Rating: 8.9/10 (19 votes cast)

Rodzina na medal

18.06.2016 r z okazji Dnia Rodziny uczniowie wraz z rodzicami klasy II g odbyli wspaniałą wycieczkę rowerową. Rodzice wraz ze swoimi dziećmi otrzymali mapę z wyznaczoną trasą oraz zadania do wykonania. Dzieci mogły spędzić ten dzień aktywnie z rodzicami pokonując wspólnie rozbudowaną trasę i wykonując zróżnicowane zadania. Rodziny spisały się na medal!!!

Rating: 8.6/10 (14 votes cast)

II miejsce w VI Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

Reprezentacja naszej szkoły w piłkę nożną zajęła II miejsce w turnieju piłki nożnej, w którym brało udział siedem szkół z Sulejówka i z Gminy Halinów. W Zawodach, które odbyły się 16.06.2016r. w szkole podstawowej nr 3 w Sulejówku, nasi uczniowie pokazali się z bardzo dobrej strony wygrywając swoje mecze pewnie i w znakomitym stylu. Na uwagę zasługuje fakt, iż nasi uczniowie rywalizowali ze starszymi kolegami z innych szkół, ponieważ nasza drużyna składała się z uczniów klas IV i V: Emil Filipowski, Łukasz Zięcina, Bartosz Zbroiński, Bartosz Matusik, Michał Chruśliński i Dominik Komorek. W turnieju ulegliśmy dopiero w finale szkole podstawowej nr 1 w Sulejówku.

Wiecej »

Rating: 6.0/10 (9 votes cast)