Oddziały zerowe obchodzą urodziny Kubusia Puchatka

Wiecej »

Rating: 6.3/10 (7 votes cast)

Åšwietliki na przedstawieniu klasy IB.

29.10.2015 korzystajÄ…c z zaproszenia pani MaÅ‚gosi Podolak, prowadzÄ…cej naszÄ… szkolnÄ… bibliotekÄ™ wziÄ™liÅ›my udziaÅ‚ w przedstawieniu pt. „Opowieść o znudzonej królewnie”. Uczniowie z klasy I B pod opiekÄ… wychowawcy Joanny Gójskiej w bardzo ciekawy sposób pokazali, że nie zawsze majÄ…c wszystko, czego siÄ™ pragnie jest siÄ™ szczęśliwym. O tym wÅ‚aÅ›nie siÄ™ przekonaÅ‚a pewna maÅ‚a królewna. OznajmiajÄ…c pewnego ranka, że siÄ™ nudzi, wywoÅ‚aÅ‚a prawdziwÄ… burzÄ™ w caÅ‚ym królestwie i daÅ‚a poczÄ…tek niezwykÅ‚ej opowieÅ›ci o tym, co tak naprawdÄ™ jest ważne. Pani MaÅ‚gosi, pani Asi i uczniom z klasy IB bardzo dziÄ™kujemy.

Wiecej »

Rating: 7.6/10 (12 votes cast)

Åšwierszczyki i Åšwietliki bawiÄ… siÄ™ dyniami

29 października najstarsze przedszkolaki miały wyjątkowo dobry humor. Tego dnia gościła bowiem u nas dynia. Kolor pomarańczowy jak i świetna zabawa towarzyszyły nam przez cały dzień. Specjalnie przygotowane tego dnia były także zadania, zabawy rytmiczne oraz ruchowe i oczywiście zajęcia praktyczne…no i wszystko dyniowo-pomarańczowo.

Wiecej »

Rating: 5.6/10 (13 votes cast)

Niezwykła lekcja rytmiki w oddziale zerowym Świetliki

27.10.2015 w ramach akcji „Ciekawy zawód mamy i taty” goÅ›ciÅ‚a w grupie Åšwietliki mama MichaÅ‚ka Tchórza, która pracuje w szkole muzycznej. Pani Kasia bawiÅ‚a siÄ™ z dziećmi przy dźwiÄ™kach keyboardu i wspaniaÅ‚ych utworach pochodzÄ…cych z pÅ‚yty
„KarnawaÅ‚ zwierzÄ…t”. Pani Kasi bardzo dziÄ™kujemy i zapraszamy rodziców do przyÅ‚Ä…czenia siÄ™ do prowadzonej przez nasze przedszkole akcji.

Wiecej »

Rating: 5.7/10 (6 votes cast)