Podziękowania za wolontariat

Zespół Szkolno-Przedszkolny otrzymał podziękowania za akcje szkolnych wolontariatów: za zaangażowanie w Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z Unicef oraz Adopcję Serca – dla wybranych dzieci z Kamerunu.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)„Pola Nadziei” – laureatka konkursu plastycznego Kartka świąteczna dla Chorego

Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły z klas I-III brali udział w Konkursie Kartka świąteczna dla Chorego „Ubogi Jezus nadzieją dla ubogich”. Szanowne jury w osobach Pani Wandy Sidor, artystki-plastyka, instruktorki ceramiki oraz Pani Jolanty Kalopsidiotis, artystki malarki, instruktorki rysunku obejrzało 794 konkursowych kartek nadesłanych, przywiezionych i przyniesionych z 95 szkół i przedszkoli. Z wielką radością informujemy, że uczennica klasy 2a – HANNA SOBCZYK, została laureatką konkursu i zajęła III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Zespół katechetów
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.6/10 (13 votes cast)Kiermasz świąteczny w klasach 1-3 na Adopcję Serca

W grudniu dzieci z klas 1 i 2 rozpoczęły radosne przygotowania do kiermaszu świątecznego: uczniowie z klas 1 pięknie ozdabiali drewniane aniołki, a uczniowie z klas 2 własnoręcznie malowali drewniane bombki. Dzieci były bardzo dumne z siebie i szczęśliwe, bo nie spodziewały się, że potrafią wykonać tak piękne ozdoby świąteczne. Bardzo wiele bombek i aniołków trafiło do ich wykonawców. Uczniów wspierali w ich działaniach nauczyciele, którzy również wykonali na kiermasz dekoracje świąteczne. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom z klas 1-3 oraz ich rodzicom, a także nauczycielom, bo z kiermaszu świątecznego, który odbywał się na długich przerwach, zostało zebrane 435 zł. Od początku roku szkolnego na Adopcję Serca zostało zebrane 1020 zł.
WARTO PODAWAĆ DOBRO DALEJ. DZIĘKUJEMY!
Hanna Kulesza, Joanna Gójska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (7 votes cast)Życzenia z Kamerunu

Uczniowie klas 1 – 3 otrzymali
życzenia z Kamerunu od adoptowanych dzieci.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.3/10 (4 votes cast)Podziękowania od fundacji Mam Marzenie.

Bardzo dziękujemy za pomoc i okazane serce. Dzięki Państwu zorganizowaliśmy Dzień Pluszowego Misia w szpitalu w Dziekanowie Leśnym, oddziale dziecięcym w szpitalu na ul. Spartańskiej, Instytucie Matki i Dziecka, oddziale dziecięcym w szpitalu na ul. Banacha, szpitalu przy ul. Niekłańskiej. Zorganizowaliśmy także Mikołajki dla dzieci w szpitalu w Dziekanowie Leśnym, a także przekazaliśmy do świetlic na oddziałach rzeczy plastyczne i przybory szkolne. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.7/10 (3 votes cast)„Gdy marzenia się spełniają, to choroby gdzieś znikają… choć na chwilę.”

W listopadzie uczniowie klas I-III, w formie konkursu klasowego, przynosili do szkoły nowe pluszaki, zabawki, puzzle, książki itp., dla dzieci z oddziałów onkologicznych w Warszawie. Nasi uczniowie uzbierali 6 dużych worków, które zostały zawiezione do organizatorów akcji – Fundacji „Mam marzenie”, aby w Dzień Pluszowego Misia sprawić radość dzieciom z Instytutu Matki i Dziecka, ze Szpitali w Dziekanowie, Niekłańskiej, Spartańskiej, Banacha oraz SOR-u na Żwirkach.
Wyniki konkursu: I miejsce – kl.2c; II miejsce – 2e; III miejsce – klasy 1b i 1d.
Gratulujemy i bardzo dziękujemy wszystkim uczniom oraz ich rodzicom za okazanie wielkiego serca dzieciom chorym.
Hanna Kulesza. Opiekun SKW „Podaj dobro dalej”.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (15 votes cast)Strona 1 z 512345