Konkurs „Kartka Świąteczna Dla Chorego” w zerówkach

W oddziałach zerowych w ramach akcji Pola Nadziei został przeprowadzony szkolny etap konkursu plastycznego „Kartka świąteczna dla Chorego”. Do konkursu przystąpiło 48 dzieci. Zgodnie z wolą organizatora – Hospicjum Domowego w Warszawie – Komisja w składzie: Joanna Gójska, Elżbieta Jerzak i ks. Przemysław Połomski przyznała 10 najładniejszym kartom I miejsce i te prace awansowały do II etapu.
Przyznano również miejsca II i III.

Szczegółowe wyniki konkursu przedstawiają się następująco: Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)Konkurs Plastyczny Kartka Świąteczna Dla Chorego w Hospicjum 2017

24 listopada został rozstrzygnięty konkurs plastyczny Kartka świąteczna dla Chorego. Konkurs został zorganizowany przez Ośrodek Hospicjum Domowe w Warszawie i stanowi część akcji „Pola Nadziei” – programu poświęconego osobom nieuleczalnie chorym. Do konkursu przystąpiło ok 80 uczniów z klas I–III. Zgodnie z regulaminem ustalonym przez Organizatora Komisja (w składzie: Elżbieta Jerzak, Joanna Gójska, Ewa Szulim, Ks. Przemysław Połomski) przyznała 10 najładniejszym kartom I miejsce i prace te przeszły do II etapu konkursu. Komisja przyznała również II i III miejsca na poziomie klas pierwszych, drugich i trzecich.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (5 votes cast)Żonkilowe „Pola Nadziei”

Żonkilowe „Pola Nadziei” są znakami przypominającymi o sile nadziei w walce z chorobą nowotworową. Cebulki żonkili są symbolem akcji oraz cegiełkami, które pomagają chorym w pokonywaniu trudów ostatniej ziemskiej podróży. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Halinowie na przełomie października i listopada w ramach tej akcji zostało rozprowadzonych ponad 400 cebulek żonkili, a około 100 posadzono przed wejściem do przedszkola i szkoły. Do akcji włączyły się dzieci z przedszkola i oddziałów zerowych ze swoimi opiekunami, uczniowie klas I–III pod kierunkiem pani Joanny Jerzak oraz Szkolne Koło Caritas z klas IV–VII pod opieką pani Marii Lipiec. Dzieci bardzo zaangażowały się w to przedsięwzięcie, które miało na celu zebranie środków finansowych na potrzeby Hospicjum Domowego w Warszawie przy ulicy Tykocińskiej. Łącznie w całym Zespole Szkolno-Przedszkolnym zebrano 1087,61 zł.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (5 votes cast)Ogólnopolska akcja „Pola Nadziei”

W październiku nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Pola Nadziei” zorganizowanej przez Ośrodek Hospicjum Domowe w Warszawie. Akcja ta ma na celu uwrażliwianie społeczeństwa na los ludzi (również dzieci) nieuleczalnie chorych oraz pozyskiwanie środków materialnych na prowadzone hospicja. W ramach programu podejmowane są różne działania kierowane do szkół. Między innymi organizowana jest akcja sadzenia żonkili – symbolu nadziei na nowe życie. Z Ośrodka Hospicjum Domowe otrzymaliśmy 500 cebulek żonkili. Uczniowie i ich rodzice złożyli swoje dobrowolne datki w wysokości 606 zł i 53 gr, które zostały przekazane na rzecz Hospicjum. Do akcji włączyli się uczniowie klas zerowych, I–III oraz IV–VI, którzy pod opieką nauczycieli posadzili cebulki żonkili przed budynkiem szkoły.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (9 votes cast)Konkurs „Kartka Świąteczna dla chorego”

W listopadzie 89 uczniów klas I–III z naszej szkoły przystąpiło do konkursu plastycznego „Kartka świąteczna dla Chorego”. Konkurs został zorganizowany przez Ośrodek Hospicjum Domowe w Warszawie i stanowi część akcji „Pola Nadziei” – programu poświęconego uwrażliwianiu dorosłych i dzieci na potrzeby ludzi chorych i cierpiących. Zgodnie z regulaminem konkursu 10 najładniejszych prac przeszło do II etapu. 8 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu w siedzibie Organizatora. Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:
I miejsce Adam Jerzak, II miejsce Aleksandra Wójtowicz oraz Magdalena Antoniuk. Wyróżnienia: Oliwia Bondyra oraz Oliwia Jaworska.
Warto dodać, że do konkursu organizowanego przez Hospicjum Domowe przystąpili uczniowie klas I–III z 38 szkół podstawowych – tym bardziej wyróżnienie 5 prac naszych uczniów z nadesłanych 10 bardzo nas cieszy. Pozostałe kartki świąteczne, zaopatrzone w życzenia, zostaną przekazane podopiecznym domów opieki Promyk i Matuzalem.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (7 votes cast)Konkurs plastyczny Kartka świąteczna dla Chorego

22 listopada rozstrzygnięty został konkurs plastyczny Kartka świąteczna dla Chorego. Konkurs został zorganizowany przez Ośrodek Hospicjum Domowe w Warszawie i stanowi część akcji „Pola Nadziei” – programu poświęconego osobom nieuleczalnie chorym.
Do konkursu przystąpiło 89 uczniów z klas I–III. Zgodnie z regulaminem ustalonym przez Organizatora Komisja (w składzie: Elżbieta Jerzak i Katarzyna Świerczyńska) przyznała 10 najładniejszym kartom I miejsce i prace te przeszły do II etapu konkursu. Komisja przyznała również II i III miejsca na poziomie klas pierwszych, drugich i trzecich.
A oto szczegółowe wyniki konkursu:
Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.9/10 (15 votes cast)Strona 1 z 212