Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki

Scan1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie
otrzymał certyfikat
Społecznie Zaangażowanej Placówki
w roku szkolnym 2015/2016
za udział w ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej
MALI UCZNIOWIE IDĄ DO SZKOŁY
zorganizowanej przez UNICEF.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.1/10 (14 votes cast)Wręczenie nagród za udział w konkursie UNICEF

21 marca 2016 roku, przy okazji świętowania pierwszego dnia wiosny, zarówno w klasach młodszych, jak i IV-VI, odbyły się apele, podczas których wręczone zostały nagrody, wyróżnienia i podziękowania za udział w konkursie na samodzielnie wykonaną książeczkę w ramach akcji UNICEF „Mali uczniowie idą do szkoły”.
Wszystkim dziękujemy za przygotowanie książeczek i jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom.
Zachęcamy do zapoznania się z listą nagrodzonych uczniów.
Organizatorzy: K. Świerczyńska, J. Gałązka

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.6/10 (7 votes cast)unicef

W ROKU SZKOLNYM 2015/16 NASZA SZKOŁA DOŁĄCZYŁA DO KLUBU SZKÓŁ UNICEF

Koordynator szkolny – Jacek Gałązka
Współpraca – Katarzyna Świerczyńska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/10 (10 votes cast)Kiermasz UNICEF

Tuż przed feriami zimowymi w ramach przystąpienia naszej szkoły do programu KLUB SZKÓŁ UNICEF ogłosiliśmy rozpoczęcie akcji „Mali uczniowie idą do szkoły”. Akcja ta wiązała się także z konkursem na wykonanie dowolnej książeczki przez chętnych uczniów z klas I-VI. Dnia 18 lutego 2016r., zaraz po zakończeniu pracy komisji konkursowej, zorganizowaliśmy kiermasz, podczas którego zarówno rodzice, nauczyciele, jak i uczniowie mogli wesprzeć naszą akcję kupując wybraną przez siebie książeczkę. Uczniowie naszej szkoły wykonali łącznie 48 książek. Najwięcej prac przygotowali uczniowie klas I, z czego się bardzo cieszymy. Podczas trwania kiermaszu zebraliśmy kwotę 562,50 zł. Pieniążki zostaną przekazane na konto UNICEF. Wszystkim, którzy zakupili książeczki i okazali wielkie serce, składamy ogromne podziękowania. Wkrótce ogłosimy listę laureatów konkursu, a wręczenie nagród i dyplomów nastąpi na najbliższym apelu.
Organizatorzy:
K. Świerczyńska, J. Gałązka

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (10 votes cast)dz3

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)Nasza szkoła dołączyła do KLUBU SZKÓŁ UNICEF

W bieżącym roku szkolnym Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie przyłączył się do programu KLUB SZKÓŁ UNICEF, którego koordynatorem z ramienia szkoły został nauczyciel języka angielskiego – pan Jacek Gałązka. W dniu 19 stycznia 2016 r. zarówno w klasach I-III, jaki i IV-VI odbył się apel prezentujący nowy projekt edukacyjny UNICEF na rok 2015/16 to „MALI uczniowie idą do szkoły”, którego celem jest zapoznanie uczniów z trudną sytuacją dostępu do edukacji w krajach afrykańskich oraz pozyskanie środków finansowych na zakup książek i artykułów piśmienniczych dla dzieci z Mali. Podczas apelu uczniowie dowiedzieli się o wielu informacji o Mali poprzez obejrzenie filmu i prezentacji. Dzieci i młodzież zaproszone zostały do wzięcia udziału w konkursie szkolnym na wykonanie własnej książki. Komisja konkursowa czeka na prace do 16 lutego. Własnoręcznie wykonane książeczki będzie można kupować już od 18 lutego podczas zebrania dla rodziców, a dochód z ich sprzedaży przekazany zostanie na konto zbiórki otwartej na rzecz dzieci w Mali.
Zachęcamy szczególnie rodziców do udziału w tej akcji charytatywnej poprzez zakup książeczek wykonanych przez uczniów naszej szkoły.
ORGANIZATORZY: K. Świerczyńska, J. Gałązka
Zobacz regulamin konkursu.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.6/10 (16 votes cast)Strona 1 z 11